Harbour Basketball
NEWS
INFO
About Us
Contact Us
Bank Account Number
Staff
Board
Privacy Policy
2022 Annual Report
COMPETITIONS
Draws, Results and Ladders
Scorekeeper Tutorial
Supercity Link
Primary School 2024
Intermediate School 2024
Secondary School 2024
2024 Adults League Season 1
Competitions Calendar
School & Club Websites
REPS
2024 Junior Rep Trials
REGISTRATIONS
Secondary Schools
Intermediate School
JOIN A TEAM
Teams for School Leavers
PATHWAYS
Harbour Athletes in College
Overseas Tours
LINKS
Document Links
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Harbour Basketball Association
/
NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball
Filter by season
2024
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Filter by competition
Select a Competition
2024 S1 Adults C Grade
2024 S1 Men's A Grade
2024 S1 Men's B Grade
2024 SS 17U Boys League 1
2024 SS 17U Boys League 2
2024 SS 17U Girls League 2
2024 SS 19/17U Girls League 1 combined
2024 SS 19U Boys League 1
2024 SS 19U Boys League 2
2024 SS 19U Girls League 2
2024 SS Junior Boys League 1
2024 SS Junior Boys League 2
2024 SS Junior Girls League 1
2024 SS Junior Girls League 2
2024 SS Year 9 Boys League 1
2024 SS Year 9 Boys League 2
2024 SS Year 9 Girls
2024 Warkworth Adult League
2024 Warkworth Year 2-4 Miniball League 1
2024 Warkworth Year 2-4 Miniball League 2
2024 Warkworth Year 5 & 6 Miniball League
NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 F - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate
NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 7- Intermediate
NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball
NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball
NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball
NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball
NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball
NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball
NZCT S1 Y2-4 RED Miniball
NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball
NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball
NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball
NZCT S1 Y5-6 League A Miniball
NZCT S1 Y5-6 League B Miniball
NZCT S1 Y5-6 League C Miniball
NZCT S1 Y5-6 League D Miniball
NZCT S1 Y5-6 League E Miniball
NZCT S1 Y5-6 League F Miniball
NZCT S1 Y5-6 League G Miniball
NZCT S1 Y5-6 League H Miniball
NZCT S1 Y5-6 League I Miniball
NZCT S1 Y5-6 League J Miniball
NZCT S1 Y5-6 League K Miniball
NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1
NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2
NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3
NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball
Takapuna Grammar Internal League
2024 S1 Men's Premier League
Draws, Results and Ladders
NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball
Draw
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Floor Game Summary
Rebounding Summary
Scoring Summary
Fouls Summary
Rebounding Summary
Player Name
Team
M
AV REB
A Pinner
Bayfield Primary Celtics
3
A Fan
Campbells Bay Primary Rockets
2
A Newlands
Beachhaven Primary Ballers
3
A Bate
Sunnybrae School Suns
3
A Kim
Willow Park Primary Heat
4
A Ye
Sunnybrae School Suns
3
A Sievers
Devonport Primary Avalanche
4
A Rajapaksha
Sunnybrae School Suns
3
A Edgerley
Beachhaven Primary Ballers
3
A Kopa
Willow Park Primary Saints
3
A Downer
Belmont Primary Nets
2
A Kurukaanga
Bayview Primary Wolves Y3/4
4
B Trivedi
Chelsea Primary Raptors
3
C Henry
Glenfield Primary Wolves
4
C Mackenzie
Sunnybrae School Suns
3
C Prince
Willow Park Primary Saints
3
C Purvis
Bayview Primary Raiders
3
C Catterall
Bayswater Primary Panthers
4
D Robinson
Devonport Primary Avalanche
4
D Zan
Willow Park Primary Heat
4
D Zhang
Milford Primary Knights
4
D Hargey
Takapuna Primary School Rockets
2
E Fry
Belmont Primary Nets
4
E Allera
Milford Primary Knights
4
E Whiting
Bayview Primary Wolves Y3/4
4
E Skudder
Bayview Primary Raiders
3
F Qiao
Willow Park Primary Heat
4
F Russell
Beachhaven Primary Ballers
3
F Talaic
Chelsea Primary Raptors
3
F Ganner
Takapuna Primary School Rockets
2
F Hasan
Bayfield Primary Celtics
3
F Doy
Beachhaven Primary Ballers
3
F Young
Beachhaven Primary Ballers
3
G Li
Bayview Primary Wolves Y3/4
4
G Joe
Bayfield Primary Celtics
3
G Wingrove
Belmont Primary Nets
3
G Mothersole
Bayview Primary Raiders
3
H Rosenberg
Willow Park Primary Saints
3
H Sladen
Takapuna Primary School Rockets
2
H Velvin
Bayfield Primary Celtics
3
I Choi
Milford Primary Knights
4
I Bray
Devonport Primary Avalanche
4
I Buck
Willow Park Primary Heat
4
I Foy
Beachhaven Primary Ballers
3
J Lim
St Joseph's Catholic School Knicks
3
J Jo
Willow Park Primary Heat
4
J Sladen
Takapuna Primary School Rockets
2
K Aukino
Bayview Primary Wolves Y3/4
4
K Chan
Campbells Bay Primary Rockets
2
K K Edrada
St Joseph's Catholic School Knicks
3
K Robinson
Bayswater Primary Panthers
4
K Hegotule
Bayview Primary Wolves Y3/4
3
K Sharma
Takapuna Primary School Rockets
2
L Sievers
Devonport Primary Avalanche
4
L Parker
Bayswater Primary Panthers
4
L Hunter
Takapuna Primary School Rockets
2
L Reid
Bayfield Primary Celtics
3
L Pruet
Campbells Bay Primary Rockets
2
L Cameron-Visser
Devonport Primary Avalanche
4
L D Scott
St Joseph's Catholic School Knicks
3
L Pyo
Milford Primary Knights
4
L A Ken-Fruean
Bayswater Primary Panthers
4
M K Lock
Glenfield Primary Wolves
4
M Holmberg
Bayswater Primary Panthers
4
M K Vea
Willow Park Primary Saints
3
M Catterall
Bayswater Primary Panthers
4
M Todd
Willow Park Primary Heat
4
M Breukers
Bayview Primary Wolves Y3/4
4
M Wilde
St Joseph's Catholic School Knicks
3
M Pedebone
Bayview Primary Raiders
3
M Prendergast
St Joseph's Catholic School Knicks
3
M Boyd-Bell
Bayview Primary Raiders
3
N Roberts
Bayview Primary Wolves Y3/4
4
N Mackle
Willow Park Primary Saints
3
N Wu
Willow Park Primary Saints
3
N Brown
Bayswater Primary Panthers
4
N K Lock
Glenfield Primary Wolves
4
N Herceg
Bayfield Primary Celtics
3
O Visser
Devonport Primary Avalanche
4
O Bukowski-Rad
Chelsea Primary Raptors
3
O Chen
Willow Park Primary Heat
4
O Whitley
Belmont Primary Nets
4
O Chapuy
Milford Primary Knights
4
O Holmes
Chelsea Primary Raptors
3
P Abraham
Bayswater Primary Panthers
4
P Mcguigan
Devonport Primary Avalanche
4
Q Douglas-Whyte
Bayview Primary Wolves Y3/4
4
R Churchward
Bayview Primary Raiders
3
R Xu
Bayfield Primary Celtics
3
R Kuhutan
Glenfield Primary Wolves
4
R Huang
Campbells Bay Primary Rockets
2
R Lee
Campbells Bay Primary Rockets
2
S Prendergast
St Joseph's Catholic School Knicks
3
S A Sripathi
Sunnybrae School Suns
3
S Revell
Willow Park Primary Heat
4
S A Ken-Fruean
Bayswater Primary Panthers
4
S Neville
Willow Park Primary Saints
3
S Clark
Chelsea Primary Raptors
3
S Hurst
Bayfield Primary Celtics
3
T Hoani
Chelsea Primary Raptors
3
T A Slade
Beachhaven Primary Ballers
3
T Pisarek
Glenfield Primary Wolves
4
T Robinson
Devonport Primary Avalanche
4
T Xie
Bayfield Primary Celtics
3
T Tindall
Milford Primary Knights
4
T Toeava
Belmont Primary Nets
4
T Wilson
Beachhaven Primary Ballers
3
W Yuan
Chelsea Primary Raptors
3
W Catterall
Bayswater Primary Panthers
4
W Collins
Devonport Primary Avalanche
4
W Innes
Milford Primary Knights
4
W Kim
St Joseph's Catholic School Knicks
3
W Wu
Milford Primary Knights
4
W Frank
Sunnybrae School Suns
3
W Marsters
Glenfield Primary Wolves
4
Z M A M Luke-Barber
Willow Park Primary Saints
3
Z Costello
Chelsea Primary Raptors
3
* Player played for multiple teams in same competition